MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10737462
nr 1073 7462
Matsalsgrupp
7 delar, Bord + 6 stolar, + 2 st iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:23:58
2/12 12:36:27